Vestnik Prosecutor

Сайти

регіональних

прокуратур

 

ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЇ ПРАЦІВНИКІВ ГЕНЕРАЛЬНОЇ ПРОКУРАТУРИ УКРАЇНИ
НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ
/Для користування нормативними документами працівникам прокуратури слід зареєструватися на офіційному інтернет-порталі Генеральної прокуратури України в рубриці "Авторизація на порталі"/Зразки заяв до Профспілкового комітету
/16.09.2019

Турнір з міні-футболу серед дітей працівників органів прокуратури України7 вересня 2019 року на майданчиках навчально-тренувальної бази Української асоціації футболу ім. В. Баннікова у м. Києві за підтримки первинної профспілкової організації працівників Генеральної прокуратури України
відбувся турнір із міні-футболу серед дітей працівників органів прокуратури України 2008-2011 років народження. Загалом у турнірі взяло участь близько сотні маленьких гравців.
Перемогу в турнірі здобула команда Львівської області, яка у фіналі здолала команду Луганської області з рахунком 3:1. У матчі за 3 місце у запеклій боротьбі маленькі футболісти команди Генеральної прокуратури України поступились своїм одноліткам із Дніпропетровської області з мінімальним рахунком 1:0.

Після завершення змагань усі майбутні зірки футболу отримали пам’ятні кубки, медалі та м’ячі з автографами з рук легенд українського футболу В. Ващука та В. Єзерського. Звичайно, після цих приємних процедур діточок чекав і ще один подарунок у вигляді солодкого столу.

Щиро вітаємо юних гравців та їхніх батьків із цим святом молодості та футболу і бажаємо подальших спортивних успіхів.

Окрема подяка – організаторам турніру. Аналогічні заходи первинна профспілкова організація планує підтримувати й надалі.
 
Первинна профспілкова організація
працівників Генеральної прокуратури України 
       
       
       
     
     
       

кількість переглядів: 150