Атестація прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих)


На виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури», Порядку проходження прокурорами атестації, затвердженого наказом Генерального прокурора від 03.10.2019 № 221 розпочинається процес атестації прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих).

 

Початок атестації – 15 жовтня 2020 року.

Процес атестації

Процес атестації однаковий для всіх прокурорів та є ідентичним до процедури атестації прокурорів Генеральної прокуратури та регіональних прокуратур.

Для атестації прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих) наразі створено чотири кадрові комісії.

У вказаній атестації участь візьме більше 6000 прокурорів, які подали заяви про переведення на посаду прокурора в окружній прокуратурі та про намір пройти атестацію.

Атестація пройде у три етапи:

I. Складання іспиту у формі анонімного тестування з використанням комп’ютерної техніки з метою виявлення рівня знань та умінь у застосуванні закону, відповідності здійснювати повноваження прокурора

Перший етап атестації розпочнеться 15 жовтня 2020 року у місті Києві. Дата, час та місце проведення тестування буде визначено у відповідних графіках та оприлюднено на офіційному вебсайті Офісу Генерального прокурора.

Тестування проходить автоматизовано з використанням комп’ютерної техніки у присутності членів відповідної кадрової комісії і триває 100 хвилин. Прокурор може завершити тестування достроково. Тестові питання обираються для кожного прокурора автоматично із загального переліку питань у кількості 100 питань. Кожне питання має передбачати варіанти відповіді, один з яких є правильним. Після закінчення часу, відведеного на проходження тестування, тестування припиняється автоматично, а на екран виводиться результат складання іспиту відповідного прокурора. Кожна правильна відповідь оцінюється в один бал. Максимальна кількість можливих балів за іспит становить 100 балів. Для якісної підготовки до атестації, можна скористатися списком правильних відповідей.

Прохідний бал (мінімально допустима кількість набраних балів, які можуть бути набрані за результатами тестування) для успішного складання іспиту становить 70 балів.

Затверджено графік складання іспиту для прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих)

Завантажити відповідний документ можна за посиланням: ГРАФІК (оновлюється).

Кадровими комісіями обласних прокуратур з атестації прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих) здійснюється розгляд заяв прокурорів, які надходять на їх електронні адреси.

СПИСОК прокурорів, щодо яких кадровими комісіями перенесено складання іспиту з поважних причин (без дати).

Перед кожним етапом атестації прокурор пред’являє кадровій комісії паспорт або службове посвідчення.

Іспит буде проходити з 15 по 30 жовтня 2020 року за адресою: м. Київ, вул. Межигірська 82,  Культурний центр «М82».

 

 

При собі необхідно мати паспорт або службове посвідчення.

Проведення атестації прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих) буде здійснюватися з додержанням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі – Постанова).  

Для проходження іспиту необхідно мати засоби індивідуального захисту, зокрема респіратор або захисну маску (п. 10 Постанови), та кулькову ручку. Враховуючи запровадження протиепідемічних заходів використання питної води можливе лише у індивідуальній герметичній тарі. 

Прокурори, які проходитимуть тестування з 15 по 30 жовтня 2020 року, у разі необхідності можуть звертатися з відповідними заявами до кадрових комісій з атестації прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих) згідно із  затвердженим графіком.

Зокрема, прокурори, які згідно з графіком проходитимуть тестування 15, 16 та 19 жовтня 2020 року, можуть звертатися до третьої кадрової комісії за електронною адресою: m3kadrkom@gp.gov.ua.

Прокурори, які згідно з графіком проходитимуть тестування 20, 21 та 22 жовтня 2020 року, можуть звертатися до четвертої кадрової комісії за електронною адресою: m4kadrkom@gp.gov.ua.

Прокурори, які згідно з графіком проходитимуть тестування 23, 26 та 27 жовтня 2020 року, можуть звертатися до першої кадрової комісії за електронною адресою: m1kadrkom@gp.gov.ua.

Прокурори, які згідно з графіком проходитимуть тестування 28, 29 та 30 жовтня 2020 року, можуть звертатися до другої кадрової комісії за електронною адресою: m2kadrkom@gp.gov.ua.

Результати складення іспиту у формі анонімного тестування з використанням комп’ютерної техніки з метою виявлення рівня знань та умінь у застосуванні закону, відповідності здійснювати повноваження прокурора.

Списки прокурорів, які набрали 70 і більше балів:

15.10.2020  , 16.10.2020  , 19.10.2020   , 20.10.2020  , 21.10.2020   , 22.10.2020    , 23.10.2020   ,  26.10.2020   , 27.10.2020    

 

II. Складення іспиту у формі анонімного тестування на загальні здібності та навички з використанням комп’ютерної техніки

Прокурори, які наберуть кількість балів, яка дорівнює або є більшою, ніж прохідний бал, допускаються до наступного етапу атестації - складання іспиту у формі анонімного тестування на загальні здібності та навички з використанням комп’ютерної техніки. Іспит включає 60 запитань та складається з 2 блоків: вербальний (8 хвилин) та абстрактно-логічний (20 хвилин). Тестування має адаптивний характер – кожне наступне запитання обирається системою з урахуванням індексу складності попереднього.

Іспит буде проходити за адресою: м. Київ, вул. Межигірська 82,  Культурний центр «М82».        

ГРАФІК на 03.11.2020

Прокурор вважається повідомленим належним чином про дату, час та місце складання іспиту з моменту оприлюднення відповідного графіка на офіційному веб-сайті Офісу Генерального прокурора.

ДОКУМЕНТИ ЩОДО АТЕСТАЦІЇ ПРОКУРОРІВ МІСЦЕВИХ ПРОКУРАТУР