На Вінниччині прокуратура попередила незаконне визнання права власності на об’єкти нерухомості вартістю 2,4 млн грн
13.10.2021

Вінницьким апеляційним судом задоволено апеляційну скаргу Немирівської окружної прокуратури Вінницької області на рішення Немирівського районного суду Вінницької області про визнання за фізичною особою права власності на нерухоме майно за набувальною давністю площею 191,2 кв м вартістю 2,4 млн грн.

Встановлено, що на території Немирівської громади підприємець використовує нежитлові приміщення для здійснення підприємницької діяльності.

За наявності титульного власника нерухомого майна він не мав права на визнання в судовому порядку права власності на нього за набувальною давністю. Однак вказана особа звернулася до суду, який своїм рішенням визнав за нею таке право.

Крім того, прокуратурою з’ясовано, що заявник, відповідно до закону, не сплатив обов’язкових платежів до бюджету, а відтак не міг претендувати на майно.

Представляючи інтереси держави, прокуратура в апеляційному порядку оскаржила рішення суду першої інстанції. Постановою Вінницького апеляційного суду апеляційну скаргу прокурора задоволено та попереджено незаконне визнання права власності на об’єкти нерухомості.

За матеріалами Вінницької обласної прокуратури

 

 

кількість переглядів: 448