Вербування під виглядом моделінгу неповнолітніх для виготовлення дитячої порнографії – підозрюють подружжя на Вінниччині
20.09.2021

За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Вінницької обласної прокуратури подружжю повідомлено про підозру у вербуванні неповнолітніх і малолітніх дівчат та у виготовленні і збуті продукції, що містить дитячу порнографію (ч. ч. 2, 3 ст. 149; ст. 301 КК України).

За даними слідства, вінничанка упродовж 2017 – 2020 років завербувала малолітніх та неповнолітніх дівчат під виглядом запрошення їх до роботи у модельному агентстві. За це вона обіцяла їм грошову винагороду та подарунки.

Надалі підозрювана та її чоловік за місцем свого проживання виготовили графічні зображення та відеофайли за участі 34 дівчат у спідній білизні. Після цього готову продукцію, яка за висновками мистецтвознавчих експертиз належать до дитячої порнографії, подружжя збуло через мережу Інтернет.

Наразі проводяться слідчі дії, встановлюються всі обставини вчинення кримінального правопорушення.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Головного управління Нацполіції у Вінницькій області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За матеріалами Вінницької обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 209