Хабар за укладання договору постачання товару – викрито керівника підприємства–депутата міськради на Луганщині (ФОТО)
23.07.2021

За процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури депутата однієї з міськихї рад області, який обіймає посаду директора комунального підприємства міста, викрито на одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, керівник установи організував корупційну схему під час закупівлі деревини. За укладання договору постачання товару та безперешкодне проведення відповідних розрахунків посадовець вимагав від представника комерційного підприємства 19 тис грн «відкату». Розмір неправомірної вигоди складав 10% від загальної суми договору. Грошові кошти передавалися двома траншами.

Правоохоронці затримали керівника комунального підприємства  у порядку ст. 208 КПК України. Під час одержання другої частини коштів.

Наразі керівником Луганської обласної прокуратури складено та підписано повідомлення про підозру депутату міської ради, яке за його дорученням вручено.

Заходи з викриття та затримання проводилися прокуратурою спільно зі  слідчим управлінням Головного управління Нацполіції в Луганській області та Головним відділом по боротьбі з корупцією й організованою злочинністю Головного управління  СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

За матеріалами Луганської обласної прокуратури

кількість переглядів: 320