Завдяки прокуратурі у комунальну власність Кривого Рогу повернуто будівлю вартістю 56 млн грн
11.06.2021

За позовом Криворізької північної окружної прокуратури у комунальну власність міста повернуто нежитлову будівлю незавершеного будівництва – будинок молоді вартістю 56,5 млн грн. Разом з будівлею на користь територіальної громади повернуто земельну ділянку площею 0,5 га, на якій вона розташована.

Прокуратурою встановлено, що об’єкт незавершеного будівництва перейшов у власність товариства з обмеженою відповідальністю на підставі договору купівлі-продажу, укладеного з іншим товариством. Останнє, в свою чергу, придбало нерухомість, уклавши аналогічний договір з виконавчим комітетом Криворізької міської ради. Згідно умов зазначеного договору покупець був зобов’язаний завершити розбирання недобудови, проте жодним з товариств цього досі не зроблено.

Невиконання умов договору стало підставою для звернення прокуратури до суду з позовом, який було задоволено у повному обсязі.

Наразі нежитлову будівлю та земельну ділянку, на якій вона розташована, повернуто у комунальну власність територіальної громади міста Кривого Рогу.

 

За матеріалами Дніпропетровської обласної прокуратури

кількість переглядів: 192