Збут фальсифікованого насіння для посіву – повідомлено про підозру членам організованої групи на Кіровоградщині
11.06.2021

За процесуального керівництва Кіровоградської обласної прокуратури повідомлено про  підозру членам злочинної групи, які виробляли та продавали насіння для посіву під виглядом відомих виробників  (ч.2, 3 ст.229 КК України).
За даними слідства, троє осіб організували виробництво сільськогосподарської продукції та продавали її на майданчиках оголошень під виглядом відомих виробників. Реалізовували підроблену продукцію через Інтернет та заклади роздрібної торгівлі.

За попередніми даними, особи завдали більше 1 млн грн збитків українській компанії, якій належать авторські права.

У ході обшуків вилучено фальсифіковану продукцію, марковану знаками відомих виробників, а також обладнання для її виготовлення та фасування, комп’ютерну техніку, мобільні телефони, банківські та сім-картки.

Досудове розслідування здійснюють слідчі Слідчого управління Головного управління Нацполіції України в Кіровоградській області.

Примітка, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За матеріалами Кіровоградської обласної прокуратури

кількість переглядів: 206