У Харкові припинено діяльність аптечної мережі з незаконного продажу нарковмісних ліків (ФОТО)
03.06.2021

Слобідська окружна прокуратура м. Харкова здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів (ч.1 ст. 320 КК України).

В рамках досудового розслідування припинено діяльність мережі аптечних закладів, які незаконно збували нарковмісні препарати, що відпускаються тільки за рецептом лікаря.

Правоохоронцями проведено обшуки у 6 аптеках, у ході яких виявлено понад 9 тисяч блістерів з таблетками, фінансово-господарську документацію, грошові кошти, а також осіб, які намагались придбати нарковмісні препарати.

Слідчі дії тривають. Після отримання висновку судових експертиз буде вирішено питання щодо повідомлення про підозру особам, причетним до вчинення кримінального правопорушення.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим відділом поліції №1 Харківського районного управління поліції №1 ГУНП в Харківській області, оперативний супровід — Управлінням боротьби з наркозлочинністю в Харківській області Департаменту боротьби з наркозлочинністю Нацполіції України.

 

 За матеріалами Харківської обласної прокуратури

кількість переглядів: 501