Дніпровська спеціалізована прокуратура відстояла в суді стягнення до бюджету понад 2,5 млн грн
28.04.2021

Постановою Північного апеляційного господарського суду залишено в силі рішення суду першої інстанції за позовом Дніпровської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері про стягнення з приватного підприємства на користь Міністерства оборони України штрафних санкцій та повернення суми невикористаної попередньої оплати на загальну суму понад 2,5 млн грн.

Встановлено, що між Східним територіальним квартирно-експлуатаційним управлінням та одним з комерційних підприємств у червні 2018 року укладено договір підряду про будівництво будівлі казарми поліпшеного планування у смт Черкаське Дніпропетровської області.

Однак фірма-будівельник порушила умови договору та визначені строки виконання робіт, а також не повернула замовнику грошові кошти, отримані в якості попередньої оплати, внаслідок чого державі завдано збитки.

Завдяки вчасному реагуванню Дніпровської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері відновлено порушені інтереси держави в особі Міністерства оборони України.За матеріалами Спеціалізованої прокуратури
у військовій та оборонній сфері Південного регіону

кількість переглядів: 126