Використання водних ресурсів зі збитками державі в 2,3 млн грн – на Сумщині підозрюють директора комунпідприємства
26.04.2021

Керівник Сумської обласної прокуратури повідомив про підозру директору одного з комунальних підприємств Сумського району, який також є депутатом міської ради, за фактом зловживання службовим становищем при використанні водних ресурсів (ч. 2 ст. 364 та ч. 2 ст. 240 КК України).

За даними слідства, достовірно знаючи про відсутність дозволу на спеціальне водокористування та користування надрами, керівник підприємства не переоформив документацію. Відтак, з січня 2018 року по червень 2019 року підприємство здійснювало забір підземних вод без необхідних дозволів. Внаслідок самовільного використання водних ресурсів державі спричинено 2,3 млн грн збитків.

Протиправну діяльність керівника підприємства викрито співробітниками сектору захисту інтересів суспільства і держави кримінальної поліції спільно зі слідчим відділом Сумського районного управління поліції.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


За матеріалами Сумської обласної прокуратури

кількість переглядів: 231