Несанкціонований збут інформації з обмеженим доступом – на Житомирщині підозрюють дільничного офіцера поліції
20.04.2021

За процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури працівнику правоохоронного органу повідомлено про підозру у несанкціонованому копіюванні та збуті інформації з обмеженим доступом (ч. ч. 2, 3 ст. 362, ч. ч. 1,2 ст. 361-2 КК України).

За даними слідства, дільничний офіцер поліції одного з територіальних відділень, маючи доступ до відомчої інформаційної системи, неодноразово копіював відомості з обмеженим доступом про осіб – їх місце проживання, наявність судимості тощо. У подальшому поліцейський збував цю інформацію «замовникам».

Встановлено, що протягом червня-серпня 2020 року підозрюваним скоєно п’ять незаконних дій, пов’язаних з копіюванням та збутом інформації з обмеженим доступом.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється територіальним управлінням ДБР, розташованим в м. Хмельницькому, за оперативного супроводу Житомирського управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За матеріалами Житомирської обласної прокуратури

кількість переглядів: 175