На Запоріжжі викрито два підпільні цехи з виготовлення підакцизних товарів – вилучено 4 тонни спирту та понад 4 тис літрів фальсифікату (ФОТО)
08.04.2021

За процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури викрито незаконну діяльність двох підпільних цехів із виготовлення підроблених марок акцизного податку та підакцизних товарів (ч. 1 ст. 199, ч. 1 ст. 204 КК України).

За даними слідства, мешканці Запорізької області на території одного з районних центрів організували підпільне незаконне виготовлення фальсифікованих товарів, які підлягають акцизному оподаткуванню. Незаконно виготовлені лікеро-горілчані напої мали поставлятися до точок роздрібної торгівлі на території регіону та за його межами. З метою надання своїй діяльності вигляду законності, група осіб також налагодила виготовлення марок акцизного податку України, якими маркувалась фальсифікована продукція.

Під час проведених за місцем розташування підпільних цехів обшуків правоохоронцями вилучено понад 4 тонни спирту, 1706 літрів готової фальсифікованої лікеро-горілчаної суміші, 2395 літрів фальсифікованого алкоголю із підробленими марками акцизного збору, понад 6 тисяч підробних марок акцизного збору, офісну техніку та обладнання.

Заходи з викриття проводилися прокуратурою спільно з Управлінням стратегічних розслідувань у Запорізькій області ДСР Нацполіції, слідчим управлінням Головного управління Нацполіції в Запорізькій області за участі спецпідрозділу КОРД Головного управління Нацполіції в області.За матеріалами Запорізької обласної прокуратури

кількість переглядів: 273