Спроба незаконної передачі комунальних земель вартістю 700 тис грн – підозрюють колишнього сільського голову на Хмельниччині
08.04.2021

За процесуального керівництва Теофіпольського відділу Волочиської окружної прокуратури колишньому сільському голові повідомлено про підозру за фактами замаху на розтрату майна та службового підроблення (ч. 2 ст. 15 ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, посадовець підробив рішення сесії сільської ради про надання у власність дев’яти громадян по 2 га землі, розташованої на території колишнього Теофіпольського району. При цьому на пленарному засіданні такі питання не піднімались та не обговорювались.

Згодом підроблені рішення сільської ради були використані для реєстрації права приватної власності на землі, однак спробу неправомірного відчуження ділянок вартістю майже 700 тис грн попереджено накладеним в межах кримінального провадження арештом.

Досудове розслідування проводиться слідчими Хмельницького районного управління поліції Головного управління Нацполіції в області.

За матеріалами Хмельницької обласної прокуратури

кількість переглядів: 123