Спеціалізованою прокуратурою забезпечено стягнення понад 790 тис грн з «Кузні на Рибальському» на користь Міноборони
25.02.2021

Спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері Центрального регіону забезпечено реальне виконання рішення суду щодо стягнення з ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському» понад 790 тис грн штрафних санкцій на користь оборонного відомства.

Встановлено, що комерційне підприємство порушило умови одного з державних контрактів та не поставило Військово-Морським Силам України обумовлену угодою продукцію спеціального призначення. У лютому 2020 року Спеціалізованою прокуратурою регіону в інтересах держави в особі Міністерства оборони України до ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському» пред’явлено позовну заяву щодо стягнення штрафних санкцій за порушення умов державного контракту.

З метою досудового врегулювання договірних відносин, Міністерством оборони України на адресу комерційного підприємства неодноразово направлялись листи з вимогами повідомити про стан виконання умов контракту та дату початку державних випробувань замовлених виробів, проте всі претензії залишилися без відповіді.

Господарським судом м. Києва задоволено позовну заяву прокуратури у повному обсязі, з підприємства-порушника стягнуто штрафні санкції за порушення умов державного контракту на поставку продукції військового призначення.

Наразі кошти в повному розмірі перераховано на рахунки Міністерства оборони України.

За матеріалами Спеціалізованої прокуратури
у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

кількість переглядів: 189