Хабар поліцейському – повідомлено про підозру пособнику (ФОТО)
08.02.2021

За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури громадянину повідомлено про підозру у пособництві в одержанні службовою особою неправомірної вигоди (ч. 5 ст. 27, ч. 1, ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, двоє колишніх співробітників поліції планували надати начальнику одного з секторів Головного управління Нацполіії в Харківській області хабар за сприяння у призначенні пенсії та виплаті одноразової допомоги від держави. Начальник сектора запропонував «послуги» спільника, який мав допомогти з підготовкою та оформленням документів. Також підозрюваний вів перемовини з експравоохоронцями для вирішення питань щодо розміру та обставин передачі неправомірної вигоди начальнику сектора.

Після оформлення необхідної документації та отримання допомоги від держави на суму понад 145 тис грн кожним поліцейським, вони передали начальнику сектора 30 тис грн за вирішене питання.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється територіальним управлінням ДБР, розташованим у м. Полтаві, оперативний супровід – Харківським управлінням Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України.

За матеріалами Харківської обласної прокуратури

кількість переглядів: 235