Так званому меру Дебальцевого заочно повідомлено про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України
14.01.2021

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури мешканцю м. Дебальцеве заочно повідомлено про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та участі у терористичній організації (ч. 2 ст. 110, ч. 1 ст. 258-3 КК України).

За даними слідства, з липня 2019 року чоловік, перебуваючи на посаді так званого голови адміністрації міста Дебальцеве, спільно з учасниками інших самопроголошених органів «ДНР» забезпечував надання матеріальної підтримки представникам незаконних збройних формувань РФ.

Так званий мер реалізовував політику окупаційної адміністрації у Донецькій області щодо стягнення на їх користь коштів у вигляді «податків», а також перереєстрації підприємств і промислових потужностей, які залишились на території міста.

Окрім того, він через засоби масової інформації проводив агітаційно-роз’яснювальну роботу з популяризації самостійності «ДНР».

Досудове розслідування проводиться співробітниками Головного управління СБУ у Донецькій та Луганській областях.


За матеріалами Донецької обласної прокуратури

кількість переглядів: 143