Заволодіння 600 тис грн бюджетних коштів – на Сумщині судитимуть директора товариства
14.01.2021

Шосткинською місцевою прокуратурою Сумської області направлено до суду обвинувальний акт стосовно директора товариства за фактом заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом, а також службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 209, ч. 2 ст. 366 КК України).

За даними слідства, у грудні 2018 року між Управлінням житлово-комунального господарства, комунальним підприємством міськради та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір на капітальний ремонт автогідропідйомника на автомобіль «ЗІЛ 130».

Достовірно розуміючи, що ремонт не виконаний, директор товариства склав акт виконаних робіт, який підписали всі учасники договору. На підставі підробленого офіційного документа на рахунок товариства перераховано майже 600 тис бюджетних коштів у якості оплати за нібито виконану роботу. Отримані кошти директор товариства використав у своїй господарській діяльності.

Стосовно вже колишнього директора Управління житлово-комунального господарства та виконувача обов’язків директора комунального підприємства міської ради до суду направлено обвинувальний акт у грудні 2020 року.

Протиправну діяльність викрито Шосткинським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області за процесуального керівництва прокуратури.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


За матеріалами Сумської обласної прокуратури

кількість переглядів: 101