На Житомирщині вилучено понад 12,5 тонн незаконно виготовленого дизельного пального (ФОТО)
14.01.2021

Житомирською обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного зберігання, транспортування з метою збуту та збут незаконно виготовлених паливно-мастильних матеріалів, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей (ч. 3 ст. 204 КК України).

За даними слідства, службовці підприємства в Бердичівському районі протягом 2020 року організували незаконне зберігання, транспортування та збут незаконно виготовленого дизельного пального. Під час обшуку на території підприємства виявлено та вилучено ємність із понад 12,5 тоннами фальсифікованого дизельного пального. Його вартість за попередніми підрахунками - майже 300 тис грн.

Наразі вирішується питання щодо накладення арешту на вилучені паливно-мастильні матеріали та проведення відповідних експертиз. Також встановлюється причетність до злочину інших осіб.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Головним управлінням Державної фіскальної служби в Житомирській області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За матеріалами Житомирської обласної прокуратури

кількість переглядів: 58