Пособництво у заволодінні понад 800 тис грн коштів підприємства на Хмельниччині – повідомлено про підозру адвокату
16.10.2020

Керівником Хмельницької обласної прокуратури повідомлено про підозру адвокату у пособництві у заволодінні понад 800 тис грн коштів підприємства шляхом складання та використання підроблених офіційних документів та легалізації (відмивання) доходів (ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. ч. 2, 4 ст. 358, ч. 1 ст. 209 КК України.

За даними слідства, у співучасті із головним бухгалтером одного з комунальних підприємств адвокат, діючи як фізична особа-підприємець, отримав на особистий банківський розрахунковий рахунок 836 тис грн нібито за постачання запчастин. Для приховування своєї діяльності спільники склали та підписали завідомо недостовірні документи про постачання товару, а для маскування незаконного походження коштів частину з них перевели на інший рахунок, решту – у готівкову форму. 

Досудове розслідування триває.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

кількість переглядів: 331