У Харківській області судитимуть шістьох осіб за рейдерське захоплення підприємства
12.10.2020

Харківською обласною прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт стосовно шести осіб за фактом рейдерського захоплення сільськогосподарського підприємства шляхом підроблення документів, які подаються для проведення державної реєстрації; протиправного заволодіння майном підприємства та групового порушення громадського порядку (ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 205-1, ч. 3 ст. 28 ч. 3 ст. 206-2, ст. 293 КК України).

За даними слідства, у 2019 році громадянин створив та очолив організовану групу, яка здійснила рейдерське захоплення сільськогосподарського підприємства у Валківському районі Харківської області. Агресивно налаштовані молоді особи показали документи, які свідчили, що відбулась зміна власника, погрожували розправою та паралізували роботу підприємства. В ході слідства встановлено, що державний реєстратор однієї з сільських рад Полтавської області за підробленими документами здійснив незаконні реєстраційні дії та змінив керівника та власника зазначеного підприємства.

Правоохоронці припинили діяльність злочинної групи та попередили збитки на суму понад 128 млн гривень.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Пресслужба Харківської обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 121