Затримано учасників злочинної організації, яка займалась угонами автомобілів на території України (ФОТО)
21.09.2020

За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури шести учасникам злочинної організації повідомлено про підозру у незаконному заволодінні транспортними засобами (ч. 1, ч. 2 ст. 255, ч. 4 ст. 28 ч. 3 ст. 289 та ч. 3 ст. 15, ч. 4 ст. 28 ч. 3 ст. 289 КК України).

За даними слідства, організатором злочинної організації «мисливців за автомобілями» був неодноразово судимий за аналогічні злочини чоловік. До неї також входило 5 осіб, які безпосередньо займались викраденням автомобілів. Наразі встановлено 13 епізодів незаконного заволодіння транспортними засобами на території столиці, Київської та інших областей.

Під час проведення 17 невідкладних обшуків на території 4 областей у місцях проживання фігурантів та зберізання викрадених авто правоохоронцями виявлено та вилучено спеціальні пристрої для сканування та автозапуску двигуна, пристрої для заглушування GPS та GSM сигналів і пошуку «маячків», прилади для зміни ідентифікаційних даних транспортних засобів, автомобільні номерні знаки, ключі від автомобілів різних марок, рації та інші засоби зв’язку, зброю і боєприпаси до неї.

Викрито та затримано учасників міжрегіональної злочинної організації спільно з Головним управлінням Нацполіції в Київській області.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів.

 

 

 

 

 

 

 Пресслужба Київської обласної прокуратури

кількість переглядів: 146