Понад 15 млн гривень збитків - директору Департаменту Дніпровської міськради та керівнику підрядної організації повідомлено про підозру
16.09.2020

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури повідомлено про підозру директору одного з Департаментів Дніпровської міської ради у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, і службовому підробленні (ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України) та керівнику підрядної організації – у службовому підробленні (ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, між одним з Департаментів Дніпровської міськради та підприємством-підрядником було укладено договір на розробку проектів землеустрою щодо організації і встановлення меж земель водного фонду та водоохоронної зони р. Дніпро. Незважаючи на те, що виготовлений проект не відповідав вимогам чинного законодавства, оскільки не було проведено обов’язкову для цього виду послуг експертизу, і фактично роботи не були виконані, міською радою безпідставно перераховано підряднику 15,7 млн гривень.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, воно здійснюється Управлінням Служби безпеки України в Дніпропетровській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


Пресслужба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 53