Прокуратура АР Крим та м. Севастополя пред’явила позови до 5 іноземних авіакомпаній на майже 5 млн грн
15.09.2020

Прокуратура АР Крим та м. Севастополя скерувала до Господарського суду Київської області 5 позовних заяв до іноземних авіакомпаній про стягнення заборгованості за надані аеронавігаційні послуги у повітряному просторі України.

У ході досудового розслідування розпочатого за фактами порушення правил міжнародних польотів (ст. 334 КК України), прокуратура автономії встановила, що у 5 іноземних авіакомпаній виникла заборгованість перед державним підприємством обслуговування повітряного руху України «Украерорух» за надані аеронавігаційні послуги у повітряному просторі України, у тому числі в міжнародному повітряному просторі над Чорним морем, на загальну суму 4 855 795 грн.

Пред’явлення зазначених позовів обумовлено необхідністю забезпечити стабільність функціонування об’єкту державної власності, що має стратегічне значення для економіки і безпеки України, необхідності виконання взятих державою на себе обов’язків за Конвенцією про міжнародну цивільну авіацію 1944 року щодо належного здійснення аеронавігаційного обслуговування повітряних суден та гарантування безпеки повітряного простору.

Пресслужба прокуратури АР Крим та м. Севастополя

кількість переглядів: 79