На Житомирщині судитимуть міського голову та його спільників за заволодіння понад 645 тис грн бюджетних коштів під час ремонту доріг
31.08.2020

Коростенська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо міського голови, депутата-підприємця та директора приватного підприємства за фактом заволодіння 645 тис грн бюджетних коштів, підроблення документів та використання завідомо підроблених документів під час капітального ремонту доріг (ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 191, ч. 3, 4 ст. 358, ч.2 ст.366 КК України).

За даними слідства, у грудні 2018 року міський голова, достовірно знаючи, що підрядник не виконав належний обсяг будівельних робіт з капітального ремонту доріг у місті, за попередньою змовою із директором цього підприємства, підписав завідомо неправдиві офіційні документи про закінчення ремонту. Діючи за аналогічною схемою, аби приховати попередні зловживання, міський голова з іншим приватним підприємцем – депутатом міської ради, підписали підроблені документи про виконані послуги з технічного нагляду, завищивши їх вартість.

З метою забезпечення відшкодування завданих місцевому бюджету збитків та можливої конфіскації майна ухвалою суду накладено арешт на 5 автомобілів, 2 гаражі, 2 земельні ділянки та садовий будинок підозрюваних, на загальну суму майже 2 млн грн.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба прокуратури Житомирської області

кількість переглядів: 178