Колишнього бухгалтера Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури судитимуть за привласнення 1,6 млн грн
31.07.2020

Київською місцевою прокуратурою № 10 скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього головного бухгалтера Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури за фактом привласнення майна та службового підроблення (ч. 2, 3 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що службовець протягом 2017-2020 років, зловживаючи своїм становищем, розробила схему привласнення коштів, що сплачувались студентами академії за навчання. Отримавши від студентів плату за освітні послуги, головний бухгалтер частину грошей вносила в касу, а решту коштів привласнювала та розпоряджалася ними на власний розсуд. У такий спосіб вона привласнила понад 1,6 млн грн, заподіявши збитки Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури. Загалом під час слідства установлено понад 40 епізодів її протиправних дій.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 47