Колишній директор підприємства підозрюється у спробі незаконної приватизації майна вартістю понад 30 млн грн в м. Тернополі
13.07.2020

За процесуального керівництва прокуратури Тернопільської області колишньому директору підприємства повідомлено про підозру у замаху на незаконну приватизацію комунального майна, а також службовому підробленні (ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 233, ч .1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, колишній директор підприємства, діючи за попередньою змовою групою осіб, переслідуючи корисливу мету приватизувати за заниженою у понад 7 разів вартістю нежитлові приміщення загальною площею понад 3 тис м кв вартістю понад 30 млн грн, розташовані в історичній частині м. Тернополя, підписав завідомо неправдиві документи про нібито проведення невід’ємних поліпшень орендованого майна.

Також повідомлено підозру інженеру технагляду у видачі завідомо підробленого офіційного документа стосовно вказаних приміщень (ч. 2 ст. 358 КК України).

Прокуратурою області забезпечено накладення арешту на майно та вживаються заходи щодо його передачі в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими ГУ Нацполіції в області, за оперативного супроводу Управління СБУ в Тернопільській області.


Прес-служба прокуратури Тернопільської області

кількість переглядів: 212