На Житомирщині судитимуть посадовця ДФС за розтрату понад 732 тис грн бюджетних коштів
08.07.2020

Прокуратура Житомирської області скерувала до суду обвинувальний акт стосовно посадовця Державної фіскальної служби в області через розтрату 732 тис грн (ч. 5 ст. 191 КК України).

За даними слідства, голова комісії з реорганізації Житомирської митниці ДФС - виконувач обов’язків начальника митниці, за відсутності нагляду за виконанням будівельних робіт, підписав акти виконаних робіт за договором будівельного підряду службових модулів для спільного контролю в пункті пропуску. У подальшому за роботи, які у повному обсязі не відповідають проектно-кошторисній документації, ним було сплачено бюджетні кошти підряднику.

Досудове розслідування проводилося територіальним управлінням ДБР у місті Хмельницькому, за оперативного супроводу управління СБУ в Житомирській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Житомирської області

кількість переглядів: 86