Судитимуть працівників Миколаївської міськради за одержання неправомірної вигоди
07.07.2020

Миколаївською місцевою прокуратурою № 1 Миколаївської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно в.о. начальника управління Департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міськради за одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України) та водія цього ж департаменту за пособництво в одержанні неправомірної вигоди службовою особою (ч.5 ст.27 ч.3 ст.368 КК України).

За даними слідства, посадова особа, зловживаючи службовим становищем, організувала схему вимагання та одержання від представників підрядних організацій неправомірної вигоди за сприяння у підписанні актів виконання робіт. У подальшому отримані кошти вона передавала водію, який переховував їх у заздалегідь відведеному місці.

У ході розслідування встановлено 5 епізодів отримання неправомірної вигоди на загальну суму 30 тис грн – їх було вилучено під час обшуку.

Також за результатами досудового розслідування скеровано до суду обвинувальні акти стосовно трьох осіб, які надавали неправомірну вигоду за підписання актів виконаних робіт (ч.1 ст.369 КК України), ще стосовно двох – розслідування триває.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


Пресслужба прокуратури Миколаївської області

кількість переглядів: 119