Верховний Суд підтримав позицію прокуратури у справі щодо повернення державі незаконно відчужених гуртожитків НАУ
06.07.2020

Прокуратура м. Києва продовжує відстоювати право держави на незаконно відчужені гуртожитки Національного авіаційного університету, які незаконно вибули з державної власності на користь комерційної структури.

Встановлено, що приміщення двох гуртожитків по вул. Вітряні Гори у Києві площею понад 2 тис кв м та вартістю понад 12 млн грн, які перебували на балансі Національного авіаційного університету, у 2016 році на підставі низки підроблених та нікчемних документів і договорів незаконно вибули у власність комерційної структури.

У зв’язку з цим, у грудні 2016 року Київська місцева прокуратура № 7 звернулась з позовом до суду про витребування гуртожитків у власність держави. Подільський районний суд м. Києва 30 листопада 2017 року та апеляційний суд міста Києва 21 березня 2018 року у задоволенні позову прокурора відмовили.

Не погоджуючись з вказаними судовими рішеннями, прокуратура м.Києва оскаржила їх у Верховному Суді.

Суд касаційної інстанції, підтримавши позицію прокуратури, скасував рішення апеляційного суду м. Києва та направив справу на повторний розгляд до суду апеляційної інстанції.


Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 225