Судитимуть одного з міських голів Полтавщини за розтрату бюджетних коштів
03.07.2020

Лубенська місцева прокуратура Полтавської області направила до суду обвинувальний акт стосовно одного з міських голів на Полтавщині за розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем та службове підроблення (ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, посадовець уклав із директором товариства договір про будівництво спортивного майданчика. У подальшому, незважаючи на те, що підрядник не виконав роботи у повному обсязі та не доставив штучне покриття, міський голова підписав акти виконаних будівельних робіт та платіжні доручення і надав бухгалтерські документи у казначейство, на підставі яких місцева рада перерахувала підряднику з бюджету понад 845 тис грн.

Під час досудового розслідування матеріали щодо підрядника були виділені в окреме провадження і наразі обвинувальний акт щодо нього перебуває на розгляді в суді.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


Пресслужба прокуратури Полтавської області

кількість переглядів: 326