Прокуратура Києва вживає заходи для попередження безпідставної розтрати 354 млн грн бюджетних коштів на будівництві Великої Окружної дороги (ФОТО)
02.07.2020

Прокуратура міста Києва під час здійснення процесуального керівництва у кримінальному провадженні встановила факт порушення державних інтересів при здійсненні закупівлі відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі».

Встановлено, що у квітні 2020 року комунальним підприємством «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд міста Києва» здійснювалася закупівля послуг з виконання додаткових робіт з будівництва відрізку Великої Окружної дороги протяжністю 1,8 км на загальну суму 354, 2 млн грн.

При цьому комунальним підприємством було безпідставно застосовано переговорну процедуру закупівлі, тобто без проведення аукціону, та укладено з товариством договір на виконання цих робіт за бюджетні кошти. Таким чином, державні закупівлі були проведені без конкурентних засад, а територіальна громада втратила можливість провести роботи за меншу суму коштів.

Прокуратура міста звернулась до суду з позовом про визнання незаконним, скасування рішення тендерного комітету та визнання недійсним укладеного договору.

Прес-служба прокуратура міста Києва

кількість переглядів: 915