Міський голова одного з райцентрів Черкащини відповідатиме у суді за перешкоджання роботі міськради
30.06.2020

 Прокуратура Черкаської області скерувала до суду обвинувальний акт стосовно міського голови одного з районних центрів Черкащини, якого підозрюють у штучному створенні перешкод у роботі депутатів міської ради під час проведення 78 позачергової сесії ради та підробленні рішень (ч. 1 ст. 351, ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, обвинувачений не проінформував частину депутатів про дату та час скликання сесії та, головуючи, провів позачергову сесію. Таким чином він створив штучні перешкоди в роботі більшості депутатів, не забезпечивши їх присутність, а також позбавив останніх можливості реалізувати надані законом повноваження. У подальшому, міський голова, усвідомлюючи відсутність кворуму для прийняття рішень, умисно підписав незаконно прийняті рішення ради, чим видав завідомо підроблені офіційні документи.

Примітка: відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Черкаської області

кількість переглядів: 102