На Одещині викрито громадянина, який займався фальсифікацією водійських посвідчень та облікових карток транспортних засобів (ФОТО)
26.06.2020

За процесуального керівництва прокуратури Одеської області співробітниками Нацполіції в області викрито мешканця Одеси, який займався підробленням водійських посвідчень та облікових карток транспортних засобів за допомогою несанкціонованого втручання в комп’ютерну мережу (ч. 1 ст. 358, ч. 2 ст. 361 КК України).

За даними слідства, чоловік самостійно виготовляв посвідчення водія та свідоцтва про закінчення автошколи на замовлення інших осіб, а також неодноразово здійснював несанкціоноване втручання в комп’ютерну мережу Головного сервісного центру МВС України з метою завантаження на персональний комп’ютер облікових карток транспортних засобів. Свої послуги він надавав через анонімну сторінку у соціальній мережі, а виготовлені документи відправляв поштою від імені іншої особи. Сфальсифіковане водійське посвідчення коштувало «клієнтам» 6 000 грн, а облікова картка транспортного засобу – 4 500 грн.

Під час обшуку автомобіля та помешкання правоохоронці вилучили водійські посвідчення, свідоцтва про закінчення автошколи, свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів, голограмні стрічки, фінансові накладні, понад 20 тис бланків свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів, кард принтер, 33 незаповнених бланки Міністерства юстиції України, коробки з білими порожніми пластиковими картками, паспорти громадян України та інше.

Слідство триває.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Одеської області

кількість переглядів: 109