Прокуратура вимагає повернути землі парку «Міжрічинський» площею 2 га на Чернігівщині
11.06.2020

Ніжинська місцева прокуратура Чернігівської області звернулася до суду із позовом, в якому вимагає повернути державі земельну ділянку площею 2 га, що знаходиться на території парку «Міжрічинський».

Нагадаємо, у квітні 2020 року прокуратура виявила, що частина земель парку «Міжрічинський» площею понад 311 га передана службовими особами Головного управління Держгеокадастру в області у приватну власність фізичних та юридичних осіб. Розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

Наразі прокуратура вимагає визнати недійсним наказ та скасувати державну реєстрацію прав на земельну ділянку площею 2 га, яка належить фізичній особі. Щодо решти земель площею 309 га завершується підготовка документів для подальшого вжиття заходів представницького реагування.

Довідково: Міжрічинський регіональний ландшафтний парк є найбільшим природним парком в Україні, який розташований на півночі країни між річками Дніпром та Десною на території Чернігівської області.


Пресслужба прокуратури Чернігівської області

кількість переглядів: 335