Прокуратура Рівненської області скерувала до суду обвинувальні акти стосовно двох осіб за участь у терористичній організації
01.06.2020

Прокуратура Рівненської області скерувала до Жовтневого районного суду міста Маріуполь Донецької області обвинувальні акти стосовно двох осіб за фактами участі у терористичній організації (ч.1 ст. 258-3 КК України).

За даними слідства, у вересні 2014 та в грудні 2015 року жителі Донецької області вступили до незаконних військових формувань терористичної організації «ДНР» з метою участі в злочинній діяльності щодо дестабілізації суспільно-політичної обстановки та втрати авторитету органів державної влади України, зокрема, шляхом застосування збройної сили проти військових формувань, задіяних у проведенні АТО та ООС.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими слідчого відділу Управління Служби безпеки України в Рівненській області.

Відповідно до інкримінованої статі обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років.

Прес-служба прокуратури Рівненської області

кількість переглядів: 87