На Луганщині 4 учасників злочинної групи судитимуть за незаконне переправлення іноземців через держкордон
01.06.2020

Прокуратура Луганської області направила до суду обвинувальний акт стосовно організатора та трьох учасників організованої злочинної групи за фактом незаконного переправлення осіб через державний кордон (ч. 3 ст. 332 КК України).

За даними слідства, четверо мешканців Троїцького району організували канал незаконних переправлень іноземців через державний кордон між Україною та РФ поза вставленими пунктами пропуску. Обвинувачені за грошову винагороду займалися пошуком осіб, організацією безпосереднього перетину кордону, плануванням маршрутів переміщення та перебування у прикордонній зоні.

У період з грудня 2019 року по січень 2020 року вони без оформлення документів незаконно перемістили через державний кордон України на територію РФ та у зворотному напрямку 10 осіб. Діяльність організованої злочинної групи припинено при переправленні чотирьох іноземців з Російської Федерації на територію України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчим управлінням Головного управління Нацполіції в Луганській області, оперативний супровід забезпечувався Головним управлінням СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 85