Учасників організованої групи судитимуть за здійснення забороненої законом діяльності у сфері грального бізнесу на Рівненщині
29.05.2020

Прокуратурою Рівненської області направлено до Рокитнівського районного суду обвинувальний акт стосовно організатора та двох учасників організованої групи за фактом незаконного зайняття гральним бізнесом, вчинене організованою групою (ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 203-2 КК України).

За даними слідства, жителька Рокитнівського району із двома спільниками, реалізовуючи злочинний намір на отримання прибутку, діючи в порушення вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», на території смт. Рокитне організували незаконну діяльність мережі гральних закладі.

Незаконну та протиправну діяльність осіб було викрито та припинено працівниками поліції. В межах кримінального провадження з приміщень, де надавалися послуги з азартних ігор, було вилучено комп’ютерну техніку, грошові кошти та документацію.

Досудове розслідування у провадженні здійснювалось слідчим управлінням Головного управління Нацполіції в Рівненській області.

Прес-служба прокуратури Рівненської області

кількість переглядів: 124