Прокуратура АР Крим скерувала до суду обвинувальний акт стосовно особи за фактом участі у незаконному збройному формуванні «Самооборона Севастополя»
31.03.2020

30 березня 2020 року прокуратура АР Крим скерувала до суду обвинувальний акт стосовно учасника незаконного збройного формування «Самооборона Севастополя» за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 260 КК України (участь у діяльності незаконного збройного формування).

За даними слідства, громадянин України, будучи учасником незаконного збройного формування «Самооборона Севастополя», протягом лютого-березня 2014 року брав участь у захопленні Штабу Військово-Морських Сил України у м. Севастополь. У результаті зазначених дій на територію стратегічного об’єкту проникли військовослужбовці Збройних Сил Російської Федерації, як наслідок, бойова та мобілізаційна готовність Штабу була підірвана. 8 січня 2020 року зазначену особу викрили на контрольно-пропускному пункті «Чонгар» при спробі перетину адміністративній межі з тимчасово окупованою територією півострову Крим.

Досудове розслідування здійснювалось ГУНП в АР Крим та м. Севастополя.

Прес-служба прокуратури АР Крим

кількість переглядів: 82