Прокуратура повідомила про підозру у розтраті коштів колишньому керівнику казенного підприємства
27.03.2020

За процесуального керівництва прокуратури Вінницької області повідомлено про підозру у розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем колишньому керівнику казенного підприємства (ч. 5 ст. 191 КК України).

За версією слідства, керівник казенного підприємства підозрюється у безпідставному перерахуванні 100 тис доларів США на рахунок іноземної фірми, яка згідно умов контракту про постачання лінії з виробництва гільз, куль та спорядження патронів мала поетапно забезпечити підготовку експертної ліцензії на поставку продукції на територію України, доставку товару, монтаж обладнання, пусконалагоджувальні роботи, навчання технічного персоналу. А казенне підприємство в свою чергу мало здійснити поетапну оплату по факту виконання даних умов контракту.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом розтрати коштів службовими особами казенного підприємства, що займається розробкою і виробництвом стрілецької зброї, боєприпасів і спецзасобів, здійснюється слідчим відділом Управлінням СБУ у Вінницькій області.

Досудове розслідування триває, вживаються заходи до встановлення всіх обставин кримінального правопорушення.

Прес-служба прокуратури Вінницької області

кількість переглядів: 144