Прокуратура вимагає стягнути до міського бюджету майже 5 млн грн з суб’єктів господарювання за користування земельною ділянкою без договору оренди
24.03.2020

Чернівецька місцева прокуратура пред’явила позов в інтересах держави про стягнення майже 5 млн грн з двох суб’єктів господарювання за використання ними без правовстановлюючих документів земельної ділянки площею 4,7 га.

За даними прокуратури, в 2011 році суб’єкти господарювання за договорами купівлі-продажу набули право спільної часткової власності на комплекс нежитлових будівель, розміщених на земельній ділянці комунальної власності, яка належить територіальній громаді м. Чернівці. У 2012 році сесія Чернівецької міської ради припинила договір оренди землі з попереднім власником будівель, однак нові власники нерухомого майна договір оренди землі з Чернівецькою міською радою не уклали та орендну плату упродовж 9 років не сплачували, що призвело до безпідставного збереження ними за рахунок територіальної громади міста Чернівців коштів у розмірі 4,9 млн грн. Зазначене стало підставою для позову.

Господарський суд відкрив провадження у справі.

Прес-служба прокуратури Чернівецької області

кількість переглядів: 83