На Луганщині прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом спричинення ув’язненому тілесних ушкоджень
07.02.2020

Сєвєродонецька місцева прокуратура внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом перевищення службових повноважень працівниками ізолятора тимчасового тримання (ч. 2 ст. 365 КК України).

Підставою для початку досудового розслідування стали матеріали прокурорської перевірки у спеціальній установі в порядку ст. 26 Закону України «Про прокуратуру».

Так, за даними слідства, в ніч на 4 лютого 2020 року працівники ізолятора тимчасового тримання Головного управління Національної поліції в Луганській області (м. Сєвєродонецьк) застосували до ув’язненого спеціальний засіб (гумову палицю), чим спричинили останньому тілесні ушкодження.

З урахуванням правил підслідності, визначених кримінальним процесуальним законодавством, кримінальне провадження передано для розслідування до уповноваженого органу досудового розслідування – територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Краматорську.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 351