Прокуратура підозрює у незаконній вирубці лісу на суму 1,6 млн грн виконувача обов’язків старости одного із сіл Київської області
22.01.2020

Прокуратура Київської області затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо виконувача обов’язків старости одного із сіл об’єднаної територіальної громади Білоцерківського району Київської області за фактом незаконної вирубки лісу (ч. 1 ст. 246, ч. 2 ст. 364 КК України).

За версією слідства, за вказівкою вказаної службової особи, без попереднього обстеження захисних лісових насаджень вздовж автодороги, без лісорубного квитка, відбулася незаконна порубка близько ста дерев, які на свої особисті потреби забрали особи, що її здійснили.

Внаслідок вказаних дій державі в особі Київської обласної державної адміністрації завдано майнову шкоду на загальну суму майже 1,6 млн грн.

Окрім того, прокурором у вказаному кримінальному провадженні до обвинуваченого пред’явлено позовну заяву в інтересах держави про відшкодування завданої шкоди.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 412