Прокуратура відкрила провадження за фактом спроби самогубства ув’язненого
20.01.2020

Під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом доведення до спроби самогубства одного з ув’язнених у Бахмутській установі виконання покарань №6.

За версією слідства, адміністрація установи систематично знущалась і порушувала права ув’язненого, довгий час тримаючи його у карцері в антисанітарних умовах, а також не надаючи належну медичну допомогу. Через таке ставлення в’язень тричі намагався покінчити життя самогубством.

Окрім цього, керівництво установи, за даними слідчих, з метою приховування не внесло відомості про вказаний факт до книги обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події.

У кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 120 (доведення до спроби самогубства) КК України проводяться першочергові слідчі дії, спрямовані на встановлення усіх обставин вказаної події.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Прес-служба прокуратури Донецької області

кількість переглядів: 146