На Львівщині припинили незаконну схему привласнення коштів комунального підприємства, які призначалися для утилізації сміття
17.01.2020

Прокуратура Львівської області відкрила кримінальне провадження за ч. 3 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) за фактом ймовірної причетності посадовців комунального підприємства до схеми привласнення та розтрати понад 1 млн грн коштів цього ж підприємства.

За версією слідства, директор КП Дрогобицької міської ради оформлював витрати у сумі понад 1 млн грн за послуги з вивезення сміття, яке насправді не вивозилось. Окрім цього, за даними слідства, він накопичував на сміттєзвалищі відходи, чим завдав серйозної шкоди навколишньому середовищу.

За попередніми оцінками Державної екологічної інспекції, на звалищі у Дрогобичі суттєво перевищено вміст забруднюючих речовин (відносно фонової проби) таких як: цинк, нітрати, фосфор, свинець, хлориди тощо.

Після проведення експертиз буде вирішено питання про оголошення фігурантам підозр.

На даний час досудове розслідування триває.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Львівської області

кількість переглядів: 220