Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно приватного підприємця за фактом заволодіння майже 1,9 млн грн бюджетних коштів
15.01.2020

Прокуратура Чернівецької області 14 січня 2020 року направила до суду обвинувальний акт відносно приватного підприємця за ч. 2, ч. 4 ст. 358 (складання і використання фізичною особою – підприємцем завідомо підроблених офіційних документів, які посвідчують певні факти, що мають юридичне значення) та ч. 4 ст. 190 (заволодінні чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчиненому в особливо великих розмірах) КК України.

За даними слідства, зазначена особа, вірогідно, подала підроблені документи для участі у закупівлі двох шкільних автобусів для потреб одного з районних управлінь освіти області та за результатами проведеної тендерної процедури стала її переможцем, тому з нею було укладено договір на поставку зазначених транспортних засобів. Разом з тим, на час участі у тендері у підприємця необхідних транспортних засобів не було, а автобуси, які він передав управлінню освіти за договором поставки, не відповідали вимогам Держстандарту України «Шкільні автобуси». В результаті протиправних дій підприємець заволодів бюджетними коштами в сумі 1 млн 847 тис грн.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Чернівецької області

кількість переглядів: 351