Прокуратура направила до суду обвинувальний акт відносно колишнього працівника одного з лісових господарств Рівненської області
15.01.2020

За результатами досудового розслідування прокуратура Рівненської області скерувала до суду обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості у кримінальному провадженні стосовно колишнього майстра лісу одного з лісових господарств області за фактом одержання неправомірної вигоди за безперешкодне вивезення лісоматеріалів (ч. 1 ст. 368 КК України).

За даними слідства, яке здійснювали слідчі Територіального управління ДБР, розташованого у місті Хмельницькому, упродовж червня 2019 року зазначена особа, використовуючи своє службове становище, надала згоду жителю Рівненської області на безперешкодний, без оформлення відповідних документів, відпуск деревини, за що одержала неправомірну вигоду на суму понад 9 тис грн.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Рівненської області

кількість переглядів: 334