У Дніпрі прокуратура попередила вибуття приміщення вартістю 3,5 млн грн із власності територіальної громади міста
14.01.2020

Дніпровський апеляційний суд підтримав позицію прокуратури Дніпропетровської області та скасував рішення суду першої інстанції, яким затверджено мирову угоду щодо надання одним з ТОВ у власність фізичній особі комунального майна – нежитлового приміщення площею понад 800 га вартістю 3,5 млн грн.

Так, Індустріальним районним судом м. Дніпропетровська було задоволено позов товариства про визнання права власності на вказане приміщення. Проте нежитлове приміщення є об’єктом права комунальної власності, а товариство користується ним на підставі договору, укладеного з однією з райрад міста Дніпра, а отже воно не мало права набувати приміщення у приватну власність за рішенням суду.

За скаргою прокуратури Дніпровським апеляційним судом вказане рішення суду першої інстанції було скасовано.

Не полишаючи бажання залишити комунальне майно у приватній власності, товариство намагалося передати його у власність фізичної особи за мировою угодою, затвердженою Жовтневим районним судом м. Дніпропетровська. Проте за апеляційною скаргою прокуратури Дніпровський апеляційний суд скасував вказане незаконне рішення суду та направив справу для продовження розгляду до суду першої інстанції.


Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 290