Прокуратура повідомила про підозру директору державного підприємства, через недбалість якого державі завдано майже на 4,2 млн грн збитків
13.01.2020

Прокуратура Харківської області повідомила про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки), директору одного з державних підприємств. Наразі вирішується питання про відсторонення його від займаної посади та обрання запобіжного заходу.

За даними слідства, вказана особа ймовірно не забезпечила належне зберігання майна державного підприємства, яке їй було ввірене. Внаслідок вказаних дій у лісництві зазначеного державного підприємста невстановлені особи у жовтні-листопаді 2019 року здійснили незаконну порубку та вивезення понад 200 дубів. У результаті державі було завдано збитків майже на 4,2 млн грн.

Вказане кримінальне провадження розслідує територіальне управління ДБР у м. Полтаві, оперативний супровід УСБУ в Харківській області. Процесуальне керівництво здійснює прокуратура Харківської області.

Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 202