Сайти

регіональних

прокуратур

 
29.11.2019

Прокуратурою повідомлено про підозру начальнику одного з відділів ГУ Держгеокадастру в Запорізькій області за фактом зловживання службовим становищем

                                    

28.11.2019 Запорізькою місцевою прокуратурою №3 начальнику одного з відділів ГУ Держгеокадастру в Запорізькій області повідомлено про підозру за фактом зловживання службовим становищем, з метою одержання неправомірної вигоди в інтересах двох фізичних осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч.2 ст.364 КК України). Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

За даними слідства, зазначена особа здійснила державну реєстрацію двох належних державі земельних ділянок лісогосподарського призначення на території Балабинської селищної ради на березі річки Дніпро загальною площею 4 га за підробленими державними актами на право власності на землю. Внаслідок зазначених дій земельні ділянки вибули із власності держави і зареєстровані у земельному кадастрі за фізичними особами, чим завдано матеріальної шкоди у розмірі понад 860 тис грн.

На теперішній час досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Запорізької області

кількість переглядів: 1183