Сайти

регіональних

прокуратур

 
29.11.2019

Прокуратура зупинила незаконні роботи щодо зведення багатоповерхівки у Одесі

                             

За клопотанням Одеської місцевої прокуратури №1 судом накладено арешт на земельну ділянку у м. Одеса із забороною проведення будівельних робіт.

Такі заходи в рамках розслідування правоохоронці вжили для запобігання привласненню коштів потенційних інвесторів, а також з метою проведення будівельно-технічної експертизи.

За даними слідства, для приватного підприємства - замовника будівельних робіт посадовці профільної фірми розробили та затвердили проектну документацію із заниженням класу наслідків (відповідальності) об`єкта. Зокрема, у дозвільну документацію фактично внесено недостовірні відомості, що затверджені директором цієї фірми, замовником і експертом. Це дозволило забудовнику зводити багатоповерхівку із порушенням містобудівного законодавства, в той час, як дозвіл на проведення робіт ще у вересні скасувало Управління ДАБК Одеської міськради.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами службового підроблення та зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права (ч. 2 ст. 364-1 КК, ч. 1 ст. 366 КК України) триває.

Пресс-служба прокуратури Одеської області
кількість переглядів: 1172